Evropská komise hledá partnery při provozování středisek Europe Direct

Máte zájem provozovat informační středisko Europe Direct? Pak se můžete přihlásit do právě probíhajícího výběrového řízení. Úkolem středisek je především zapojit občany do debaty o aktuálním evropském dění a poskytovat základní informace o EU.

Informačním střediskem Europe Direct se mohou stát veřejné orgány, ale také soukromé subjekty plnící úkoly veřejné služby. Každé středisko obdrží v období 2021–2025 roční grant 30 400 eur.

Chcete se dozvědět více informací? Pro zájemce pořádá Zastoupení Evropské komise on-line webinář, který představí komunikační priority a hlavní úkoly budoucí sítě Europe Direct. Po stručné prezentaci priorit budete moci k představeným tématům pokládat dotazy.

On-line webinář se uskuteční ve čtvrtek 17. 9. 2020 od 14:00. Účast je nutné nahlásit (nejpozději do 16. 9. do 15:00) na e-mailovou adresu COMM-REP-PRG-EUROPEDIRECT@ec.europa.eu, odkud Vám bude následně zaslán odkaz na on-line přístup k webináři. Záznam z webináře bude poté k dispozici na webových stránkách Zastoupení EK.

Přihlášky do výběrového řízení můžete podat do 15. října 2020.

Více informací naleznete zde.


Převzato z dotaceeu.cz

Přihlaste se k odběru aktualit

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Napište nám