Pozvánka na konference ETIKU

Energeticko-technický inovační klastr Pardubice (ETIK) zve na konference konané v Pardubicích a ve Vídni, cílem obou konaných konferencí je seznámení zástupců samosprávy obcí s moderními technologiemi a programy Smart region a Smart city (viz. program).

1) Energeticky úsporná obec – Chytrá ulice, která se bude konat 7.11.2019 v Pardubicích.
2) Inovativní obec, město = příležitost pro každého, která se bude konat 14.11.2019 ve Vídni (Aspern)

Účast na konferenci ve Vídni je bezplatná, podmínkou je účast na konferenci v Pardubicích. Obě konference mají omezený počet účastníků, prosíme proto o včasné přihlášení (doprava a občerstvení hrazeno).

Cena konference v Pardubicích je 450 Kč a prosíme o zaplacení nejdéle do 5.11.2019. Číslo účtu: 266023509/0300 do poznámky napište své jméno a příjmení a spolu s platbou prosím zasílejte i email s textem „konference Pardubice a Vídeň“ potvrzení Vaší účasti na obou konferencích v případě, že se chcete zúčastnit pouze konference v Pardubicích text „konference Pardubice“ na email info@etikcz.cz. Pokud byste měli zájem se zúčastnit pouze konference ve Vídni, cena konference je 2000 Kč a číslo účtu je totožné a do emailu uveďte „konference Vídeň“.

Pozvánka „Chytrá ulice“

Pozvánka „Inovativní obec“

Přihlaste se k odběru aktualit

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Napište nám