Seminář: Podpora obcí v boji se suchem a nedostatkem vody

Nesplachujte peníze do kanalizace! Připravte se na sucho a zaměřte se na efektivnější využívání dešťové vody a posílení zdrojů pitné vody. S investicemi vám pomohou dotační programy rezortu Ministerstva životního prostředí – Operační program Životní prostředí, Národní program Životní prostředí nebo Norské fondy.

Státní fond životního prostředí ČR připravil sérii seminářů na téma „Podpora obcí v boji se suchem a nedostatkem vody“ a jednou z jeho zastávek bude také Pardubický kraj.

Na seminářích se například dozvíte, jaké projekty se aktuálně podporují a jaké výhody obcím a jejich obyvatelům přinesou. Zjistíte, jak se do dotačních programů zapojit a jak na cestě k dotaci správně postupovat. Prostor bude i pro individuální konzultace.

17. září / PARDUBICE
Krajský úřad Pardubického kraje, Komenského nám. 125, Pardubice  – sál zastupitelstva, budova A, 2. patro

Semináře jsou určeny zástupcům měst a obcí, zpracovatelům projektů a projektových žádostí z programů administrovaných Státním fondem životního prostředí ČR.

Všechny chystané akce jsou pro registrované účastníky zdarma. Předpokládaný čas seminářů je cca od 9:00 do 15:00 hodin. Podrobné informace k programu, náplni seminářů a registraci budeme postupně upřesňovat.

Přihlaste se k odběru aktualit

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Napište nám