Série virtuálních přednášek se zaměří na oblast smart řešení

Jménem Britské ambasády v Praze si vás dovolujeme pozvat na sérii virtuálních přednášek zaměřených na oblast smart řešení v rámci zelených a dalších investic ve městech. Přednášky se uskuteční ve dnech 24. – 26. listopadu. Registrovat se můžete nejpozději do 23.11.2020, 12:00.

Přednášky se zaměří na 7 různých témat jako např. úložiště energie, data pro města, umělá inteligence, drony, retrofitting autobusů, elektrické a hybridní autobusy nebo akce zaměřené na zelenou propagaci. Informace budou přednesené přímo od britských společností, které již spolupracují s britskými a dalšími městy ve světě.

V příloze naleznete pozvánku a podrobný program přednášek.

V případě vašeho zájmu o účast se prosím registrujte co nejdříve, nejpozději však do 23.11. do 12 hod., na e-mail Adam.Slezak@fco.gov.uk. Při registraci prosím uveďte: Jméno, e-mail a čísla přednášek, kterých se budete chtít zúčastnit. Doporučujeme všem zájemcům zúčastnit se také první úvodní přednášky.

Více informací vám poskytne Mgr. Adam Slezák, Department for international Trade, British Embassy (adam.slezak@fcdo.gov.uk, 257 402 278).


Převzato z smocr.cz

Přihlaste se k odběru aktualit

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Napište nám