Propagační akce „Společně změníme pohraničí CZ-PL/ Razem zmieniamy pogranicze CZ- PL“

Pardubický kraj ve spolupráci s Královéhradeckým krajem, Libereckým krajem a Dolnoslezským vojvodstvím realizuje v období od 1. 5. 2020 do 13. 11. 2020 propagační akci „Společně změníme pohraničí CZ-PL“, kterou finančně podpoří Společný sekretariát – Centrum pro regionální rozvoj České republiky.

V rámci této akce bude natočen 30ti sekundový propagační spot, jež přispěje ke zvýšení povědomí veřejnosti o dopadu prostředků programu na život obyvatel česko-polské příhraniční oblasti a existující nabídce volného času pro turisty navštěvující region.

Za české partnery bude spot vysílán na obrazovkách ve veřejné dopravě ve městech: Hradec Králové, Pardubice, Liberec a Jablonec nad Nisou a dále bude uveřejněn na oficiálních webových stranách a sociálních sítích.

Polský partner zajistí vysílání spotu na vnějších velkých obrazovkách ve východní, střední a západní části oblasti podpory Dolnoslezského vojvodství – Kłodzko, Wałbrzych, Jelenia Góra na tranzitních silnicích č. 8, 35 a 3 směřujících k polsko-české hranici a dále bude informovat o společném propagačním projektu prostřednictvím webových informačních portálů oblastí Jelenia Góra a Wałbrzych.

 

 

 

Přihlaste se k odběru aktualit

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Napište nám