FOR ARCH 2020 je o dotacích, inovacích a bezpečnosti

Oblíbený stavební veletrh FOR ARCH vstupuje do čtvrté dekády. Za zpřísněných hygienických opatření představí novinky, trendy a produkty napříč celým stavebním odvětvím. Jedním z hlavních témat bude bezpečnost budov a vše co s tím souvisí, úplnou novinkou je výstava FOR CITY zaměřená na inovace pro města, obce a regiony. Svůj poradenský stánek o dotacích na úsporné bydlení otevře také Státní fond životního prostředí ČR.

Na stánku SFŽP ČR v hale 1 se dozvíte aktuální informace o dotacích na úsporné a ekologické bydlení z programu Nová zelená úsporám, který doplňuje známý dotační program podporující využívání dešťové vody v domácnostech s názvem Dešťovka.

Zástupci měst a obcí, ale i další zájemci bezesporu ocení možnost zkonzultovat aktuální finanční nabídku z Operačního programu Životní prostředí a Národního programu Životní prostředí, z nichž mohou získat investice na přípravu projektů vodohospodářské infrastruktury, na posílení zdrojů pitné vody, výsadbu stromů, renovace obecních budov, využití srážkové vody či na povodňovou ochranu.

Poradíme i projektantům či energetickým specialistům. Nebo si přijďte poslechnout přednášku našich odborníků na téma: Dotace pro vaše úsporné bydlení.

FOR ARCH 2020

KDY: 22. – 26. září 2020, 10:00–18:00 (v sobotu do 17:00)
KDE: PVA EXPO Praha, Beranových 667, Praha 9 – Letňany
Hala č. 1 – číslo stánku 1H047

Vstupenka ZDARMA ke stažení

DOPROVODNÝ PROGRAM

Přednáška „Dotace pro vaše úsporné bydlení“

pátek 25. 9. 2020, 16:00–16:30
sobota 26. 9. 2020, 15:00–15:30

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1

Díky chytré rekonstrukci či stavbě rodinného domu můžete ušetřit statisíce. A to nejen na provozních nákladech. Rozpočet vám vylepší dotace rezortu životního prostředí z programů Nová zelená úsporám a Dešťovka. Přijďte si poslechnout, na co konkrétně můžete dotaci získat a kolik ušetříte. Poradíme vám, jak snadno o dotaci požádat a jakých chyb se vyvarovat.

www.forarch.cz


Převzato z opzp.cz

Přihlaste se k odběru aktualit

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Napište nám